Düğün Hediyesi

Düğün Hediyesi

🌸Lucy KEViN’in yazdığı Kitap Eylül 2013’te Arkadya Yayınları’ndan çıktı. 160 sayfa ve karton kapak. Neredeyse tüm Arkadya kitaplarında olduğu gibi püsküllü tatlış bir ayracı var içinde.

🌸🌸Kitap bir solukta biten, sürükleyici güzel bir romantik Roman. “En büyük aşklar nefretle başlar” mottosuna uyan bir kitap. Çok yorum yapılacak üzerinde fazla düşünülecek bir kitap değil açıkçası. Ben bu tarz kitaplara çerez kitap diyorum.Ağır,düşünsel,felsefik kitapların ardından mutlaka beynimi dinlendirmek için bu tarz okurum.

🌸🌸🌸Tanıtım bülteninde şunlar yazıyor.

🌸🌸🌸🌸Julie Delgado, restoranı kapandıktan sonra, San Francisco'da ünlü bir düğün mekânı olan Rose'un Köşkü'nde geçici olarak işe başlar. Julie hazırlayacağı mönüyle gelinle damadın başını döndürmeyi planlıyordur, böylece yeni patronunu etkileyecektir. Ancak kaderin Julie için farklı planları vardır. Damat yerine damadın kardeşi ünlü şef yemekleri tatmaya gelince, işler umduğu gibi gitmez.

Andrew Kyle, ünlü bir şef olmakla birlikte yaptığı eleştiriyle Julie'nin restoranının sonunu getiren kişi olma özelliğine de sahiptir. Andrew Julie ile Rose'un Köşkü'nde tanıştığı anda onun risk almayan biri olduğunu anlamıştır. O andan itibaren Andrew'un tek isteği, Julie'nin kalbine ördüğü bu zırhı kaldırmaktır. 

Andrew'la aralarındaki karşı konulmaz kıvılcıma rağmen Julie, hayatında bir kez olsun aşkı göze alabilecek midir?
(Tanıtım Bülteninden)