Rocket League'de "Version Mismatch" Hatası Nasıl Düzeltilir?

Rocket League'de "Version Mismatch" Hatası Nasıl Düzeltilir?

  Rocket League yeni yamaları yayınlandığında "Version Mismatch" hatası oldukça yaygındır. Neyse ki denemek için birkaç çözümümüz var. Rocket League'de "Version Mismatch" Hatası bu şekilde düzeltilir.

Rocket League "Version Mismatch" Hatası Nedir?

  "Versiyon Mismatch" hatası, yeni bir Rocket League güncellemesi yayınlandıktan sonra sürekli olarak ortaya çıkan ve oyuna erişimi engelleyen bir sorundur. Bunun nedeni, adından da anlaşılacağı gibi, Rocket League'nin şu anda desteklenen sürümü ile sisteminizde kurulu olan sürüm arasındaki uyumsuzlukluktur. Çevrimiçi oyunlar için her iki sürümün de sekronize edilmesi gerektiğinden (çoğu oyunda olduğu gibi), sorun giderilene kadar oyunu oynayamazsınız. Neyse ki sizin için Rocket League "Versiyon Mismatch" hatasına bir çözümümüz var.

Rocket League "Version Mismatch" Hatası Nasıl Düzeltilir ? 

 • Sisteminizi tamamen kapatın ve Rocket League'nin de düzgün bir şekilde kapatıldığından emin olun.
 • Sisteminizi yeniden başlatın ve oyununzun çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Eğer çalışıyor ise harika! Eğer çalışmıyorsa, okumaya devam edin.
 • Tüm Rockey League güncellemelerinin yüklenip yüklenmediğini kontrol etmeniz gerekiyor. İndirmeleri ve kurulumu kontrol edin ve her şeyin eşleştiğinden emin olun. Rocket League'nin en son sürümünü öğrenmek için Google'dan arama yapabilirsiniz.
 • Emin değilseniz, Rocket League'nin en son sürümünün kurulu olup olmadığını kontrol etmek için:
  • Xbox ve PlayStation'da oyunlar klasörünüze gidin ve "Güncellemeyi Kontrol Et" seçeneğini bulun.
  • Steam'de güncellemeler bölümüne gidin veya güncellemek için Rocket League uygulamasını kontrol edin.
  • Nintendo Switch'te, yeterli alan yoksa güncellemeyi yüklemeyeceğinden, sistemde yeterli depolama alanı olduğundan emin olun.
  • Epic Games Store'da oyuna tıklayın ve güncelleme penceresenin açılmasını bekleyin.

  İyi gidiyorsun! Rocket League'deki "Version Mismatch" hatasını nasıl düzeltileceğine dair bu hızlı kılavuzun yardımcı olduğunu umuyoruz. Bu oldukça can sıkıcı bir sorun ve neden hala çözülmediğini gerçekten anlamıyoruz. Rocket League için yeni bir yama yayınlandığında her zaman insanların başına gelir, ancak neyseki yukarıdaki çözümler oldukça etkili olabilir. İyi şanslar!

Reberz

Aradığını bul !