Valorant Bir Bağlantı Hatasıyla Karşılaştı Hatasının Çözümü

Valorant Bir Bağlantı Hatasıyla Karşılaştı Hatasının Çözümü

Riot'un rekabetçi nişancı oyununun piyasaya sürülmesinden bu yana, çeşitli hatalarla dolu. Omen'in oyundaki herkesi en ufak bir hasar almadan öldürdüğü günleri hatırlayabilirsiniz, ancak oyuncuları daha çok rahatsız eden türden hatalar, Valorant'ı başlatmanıza bile izin vermeyen hatalardır. Valorant'taki 'bağlantı hatası' hatası, Riot'un yeni başlığında bir süredir yaygındı. Hata, 'hata kodu 0' gibi, oyunu başlatmanızı veya bir maça katılmanızı engeller. 

Valorant Nedir ? 

Birinci şahıs nişancı türü, son yıllarda büyük bir popülerlik kazandı. Her FPS oyunu oyun mekaniği açısından farklılık gösterse de, bu oyunların çoğu, türü daha da yükselten ekip üyeleri arasında yeterli miktarda nişan alma becerisi ve koordinasyon gerektirir. Counter-Strike ve Call of Duty, bugün sahip olduğumuz çok sayıda modern taktik FPS oyununun yolunu açan birinci şahıs nişancı türündeki en popüler seriler arasındadır. 

Valorant, şu anda en çok konuşulan birinci şahıs nişancı oyunlarından biridir. Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan, oynaması ücretsiz 5v5 karakter tabanlı bir taktik nişancı oyunudur. Video oyunu bu yılın başlarında kapalı beta olarak piyasaya sürüldü ve o zamandan beri büyük bir popülerlik kazandı ve kısa sürede milyonlarca kullanıcı topladı. 

Oyunla ilgili benzer sorunlar yaşıyorsanız, bu sorunun çözümünün oldukça basit olduğunu bilmek sizi memnun edecektir. Sorunu çözmek için deneyebileceğiniz adımlardan bazıları şunlardır: 

Modemi Yeniden Başlatma

Henüz yapmadıysanız, bu bir sonraki adıma geçmeden önce denemeniz gereken bir şeydir. Sorunun kökü internet bağlantınızdaysa, modeminizi veya yönlendiricinizi yeniden başlatmak 'bağlantı hatanızı' düzeltmek için yeterli olabilir, ancak bir ihtimal değilse, okumaya devam edin. 

Vanguard'ı Yeniden Başlatma

'Bağlantı hatası' çoğunlukla, Riot'un hile yapanları uzak tutmayı amaçlayan hile karşıtı motoru Vanguard'ın neden olduğu bir sorundan kaynaklanıyor. Vanguard'ı yeniden başlatmak bu sorunu çözebilir. Bunu yapmak için önce bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekir. Vanguard, bir sonraki önyüklemenizde otomatik olarak başlatılacaktır. Valorant'ı yeniden başlatmayı deneyin, sorun devam ederse bir sonraki adıma geçin. 

Vanguard'ı Yeniden Kurun

Vanguard'ı yeniden başlatmak sorunu çözmezse, bir sonraki adımınız onu yeniden yüklemektir. Hile önleme motorunun yeni kurulumu, sorununuzu bir kez ve herkes için çözme şansı yüksektir. Vanguard'ı kaldırmak için görev çubuğunuzun sağ alt kısmındaki Vanguard simgesine sağ tıklayın ve kaldır'a tıklayın. Tamamlandığında, Valorant'ı yeniden başlatın ve Vanguard kendini bir kez daha otomatik olarak kuracaktır. Yeniden başlatmanın ardından, gitmek için iyi olmalısınız.

Valorant'ı Yeniden Yükleyin

En cesur çabalarınıza rağmen sorun kendini tekrar etmeye devam ederse, bu son çarenizdir. Valorant'ı kontrol panelinden kaldırın, Vanguard'ın da kaldırıldığından emin olun, ardından yeni Valorant kopyanızı resmi web sitesinden indirin. 

 

 

Reberz

Aradığını bul !