Windows 10’da Zoom Hata 1132 Nasıl Onarılır?

Windows 10’da Zoom Hata 1132 Nasıl Onarılır?

Zoom Hesabı’nda oturum açmaya çalışırken beklenmedik bir şekilde Zoom ‘Hatası 1132’yi aldınız mı? Neyin yanlış gittiğini merak edip çözüm aradıktan sonra burada Zoom hata kodu 1132’yi nasıl düzelteceğinizi öğrenin.

Zoom, dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan oldukça popüler bir video konferans uygulamasıdır. Ancak son zamanlarda birçok kullanıcı, yakınlaştırmanın 1132 hata koduyla çalışmayı durdurduğundan ve toplantıya katılamadığından şikayetçi bulundu.

Bazı kullanıcılar görüntülü toplantıya katılmaya veya Zoom hesaplarında oturum açmaya çalıştıklarında 1132 hatasını alıyor.

Zoom Hata Kodu 1132 Nasıl Onarılır?

1.Çözüm – İnternet Bağlantısını Kontrol Edin

Bu, Zoom Hatası 1132’nin en olası nedenidir. Bu nedenle, internet bağlantınızın kararlı olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.

Ek olarak, modeminizi ve yönlendiricinizi yeniden başlatabilirsiniz. Ayrıca, en son yönlendirici, üretici yazılımı sürümünü çalıştırdığınızı kontrol edin.

Ayrıca, önce cihazınızı kapatın ve ağ cihazlarını (modem ve yönlendirici) bir dakikalığına çıkarın ve tekrar takın.

Şimdi sisteminizi yeniden başlatın, Zoom uygulamasını başlatın ve Zoom hatası 1132’nin var olup olmadığını veya bir sonraki çözüme geçip geçmediğini kontrol edin.

2.Çözüm – Zoom’u Güncelleyin

Zoom’u güncellemek için kullanıcı adına tıklayın> ve ardından aşağı gidin> Güncellemeleri Kontrol Et’i seçin. Şimdi bekleyen güncellemeleri kur’a tıklayın> Zoom’u kapatın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.
Zoom’u başlatın ve Zoom hata kodu 1132’nin var olup olmadığını kontrol edin.

3.Çözüm – Windows 10’u Güncelleyin

Zoom gibi, Zoom uygulamasını çalıştırdığınız cihazınızı da güncellemeniz gerekir. Bu nedenle, cihazınızın güncellendiğinden emin olun.

Windows 10 sürümünüzü güncellemek için verilen adımları izleyin:

  • Şimdi Ayarlar penceresinde Windows + X’e basın> Güncelleme ve Güvenlik simgesini seçin
  • Ardından Windows Update sekmesini seçin> ve Güncellemeleri Denetle’ye tıklayın.
  • Ve herhangi bir son güncelleme varsa, onu yükleyin.

Güncelleme yüklendiğinde sisteminizi yeniden başlatın ve Zoom hata kodu 1132’nin olup olmadığını ve toplantılara katılamadığınızı kontrol edin.

4.Çözüm – Zoom’u Tarayıcı Uzantısı Olarak Kullanın

Zoom hata kodu 1132 nedeniyle toplantıya hala katılamıyorsanız, Zoom’u bir Chrome uzantısı veya eklentisi olarak eklemeyi deneyin. Bu, birçok kullanıcının hatayı düzeltmesi için çalıştı.

Dolayısıyla, Chrome tarayıcısını kullanmıyorsanız, bilgisayarınıza indirip yüklemeniz gerekir. Şimdi tarayıcınızdan Zoom toplantısına katılmak için, Zoom hesap ayarlarınızdan Tarayıcınızdan katılın bağlantısını işaretleyin.

Ve şimdi Windows 10’daki Zoom hata kodu 1132’nin düzeltildiğini düşünüyoruz.

Reberz

Aradığını bul !